Zamiana Partnerek Część 1- Opowiadania Erotyczne

Opublikowane przez admin w dniu

Zamiana Partnerek – Opowiadania Erotyczne

Zapraszam na moje opowiadania erotyczne które będą podzielone na kilka części. Oto pierwsza z nich, miłej lektury.

Uznaliśmy, że warto ze znajomą parą pojechać na parę dni do fajnego hotelu SPA. Wiecie, żeby odpocząć od dzieci i życia codziennego. Znamy się już kopę lat i trzymamy się nawet fajnie jak na nasz wiek – 41 lat.

Jestem Krzysiek, mam wysportowane ciało. Moja żona Sylwia to 172 centymetrowa brunetka o pięknych zielonych oczach. Ma również super cycki jak na swój niemłody wiek – ma tyle samo co ja. Zdjęcia jej sterczących sutków i bardziej odważne zdjęcia oraz filmu możecie znaleźć na naszym profilu (nasz nick to mlodzipiekni41) na portalu seksdate.pl.

Wracając do sex opowiadania to opowiem nieco o naszych przyjaciołach. Marcin ma podobną budowę ciała do mojej. W końcu razem chodzimy na siłownie. Jego żona Natalia to blondynka o biuście mniejszym od Sylwii. Jednak stanowczo nadrabia kształtnym tyłeczkiem. Zawsze czułem pociąg do blondynek, więc nie ukrywam mojej sympatii do żony kolegi.

Pierwszy wieczór był dosyć luźny. Dawno nie rozmawialiśmy o codziennych sprawach. Jednak z każdym kolejnym drinkiem pozwalaliśmy na bardziej sprośne żarty. Również wrzucaliśmy erotyczne tematy do naszych rozmów, tak po prosto by przełamać lody.

Baner Naughtyappetite

Razem z Marcinem wpadliśmy na genialny pomysł. Mianowicie chodziło o rozbieranego pokera. Naszych niegrzecznych dziewczynek nie trzeba było długo namawiać. Wiadomo, alkohol pomógł przełamać pierwsze wątpliwości i reszta poszła jak z płatka. Nim się obejrzeliśmy, wszyscy byliśmy w najlepszym wypadku bez spodni. Następnie dostałem świetną kartę i pozbawiłem biustonoszy naszych partnerek. Zaskoczyło mnie, że nie miały żadnych oporów, ale ciekawość i chęć ciągnięcia tego dalej wzięła górę. Ten wieczór skończył się naprawdę fajnie.

Rano obudziliśmy się w bardzo przyjemnych nastrojach. Poszliśmy na śniadanie, które było bardzo dobre. Podczas rozmowy stopniowo wracaliśmy do tematu wczorajszej nocy. Zaczęliśmy prawić komplementy na temat piersi naszych partnerek i ich zachowania. Przyjęły to bardzo zgrabnie, następnie nastąpiła lekka gra słów. Krzysiek zaproponował byśmy wymienili się partnerkami na dalszą cześć dnia. Wiecie, tak dla wygłupów i żartów. Jednak wiedziałem, że to tylko podstawka do grubszego działania. Nie ukrywam, że bardzo mi się to spodobało.

Dziewczyny po krótkim namyśle zgodziły się. Szybko zamieniły się miejscami i rozpoczęliśmy naszą małą wspólną gierkę. Nie wiedziałem ile jesteśmy w stanie ugrać, jednak wszystko szło nam bardzo łatwo.

Uznaliśmy, że warto pójść się gdzieś przewietrzyć. Razem z naszymi nowymi partnerkami wybraliśmy bardzo ładny ogród. Oboje szliśmy za rękę z nowymi żonami. Gdy tylko zobaczyliśmy, że idzie ktoś obok to zaczęliśmy wymieniać czułe przytulanki. Było to naprawdę ciekawe uczucie, jednoczenie tajemnicze, ale bardzo podniecające. Laskom musiało to sprawiać wielką frajdę, ponieważ cały czas się uśmiechały i śmiały. Od tych zabaw zrobiło nam się trochę gorąco więc postanowiliśmy przysiąść w lokalnej kawiarni. Wypiliśmy zimne napoje i zaczęliśmy wspólną rozmowę.

Baner EroDate - portal randkowy

Po wypiciu orzeźwiającej coca coli wróciliśmy do hotelu, jednak do tego celu wybraliśmy inną drogę. Następnie stało się coś co było całkowitym momentem przełomowym tego wyjazdu. Gdy razem z żoną mojego kolegi odwróciliśmy się, zobaczyliśmy jak namiętnie całuje się Marcin z moją Sylwią. Nie mogłem zostać obojętny i zbliżyłem się ustami do Natalii. To było naprawdę świetne uczucie całować się z inną kobietą. Dodatkowo rękę oparłem na jej zgrabnym tyłeczku. Było naprawdę super.

W ciszy wróciliśmy do hotelu. Dziewczyny poszły razem do łazienki, a ja skorzystałem z okazji i porozmawiałem z Krzyśkiem. To była fajna rozmowa. Wspólnie uzgodniliśmy, że lecimy po całości. Tyle ile się da.

To już koniec pierwszej części wpisu. Jeżeli podobały wam się te opowiadania erotyczne to zapraszam do łapki w górę. Druga część zostanie wstawiona za 3 dni. Jeżeli dogadam się z adminem strony to link znajdziecie gdzieś tutaj.

Zawsze starałem się w ciekawy i fajny sposób pisać moje sex opowiadania więc chętnie przeczytam wasze oceny na ten temat. Nie bójcie się komentować lub pisać wiadomości prywatnej.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *