Zamiana Partnerek Część 2- Opowiadania Erotyczne

Opublikowane przez admin w dniu

Witajcie, czas na drugą część mojego sex opowiadania. Dowiecie się w nim co wydarzyło się dalej. Jeżeli jesteście ciekawi naszych dalszych przygód i chcecie dalej czytać moje erotyczne opowiadania to dajcie znać w komentarzach.

Po tym gorącym początku dnia uznaliśmy, że skoczymy na basen. Trochę popływaliśmy, wyluzowaliśmy się i skoczyliśmy do Jakkuzzi, gdzie jeszcze bardziej się zrelaksowaliśmy. Następnie wybraliśmy się do naszych pokoi, gdzie zrobiło się naprawdę gorąco. Czułem, że mam sporą chęć by w końcu wejść w żonę swojego kumpla. Wyobrażałem sobie już to podczas naszej kąpieli w jakkuzzi. Wszyscy z nas już wiedzieli co będzie grane.

Baner Naughtyappetite

Sylwia z Marcinem wybrali jedno łóżko, a ja z Natalią szybko zająłem drugie. Byłem bardzo podniecony, w końcu do tego doszło. Od razu przeszliśmy do czynów i zaczęliśmy się namiętnie całować. Natalia nie miała na sobie nic oprócz swojego białego szlafroka. Czułem jak cała dyszy i robi się cholernie gorąca, a moje serce biło jak nigdy. Szybko zacząłem schodzić dłonią coraz niżej jej ciała i poczułem jak bardzo jest wilgotna jej cipka. Kątem oka zerkałem na sąsiednie łóżko i tam akcja była już bardziej zaawansowana. Widziałem jak moja żona bierze do buzi penisa mojego kumpla. Jej usta były całe wypełnione w jego fiucie, a język pracował bardzo żwawo. Z początku w głębi duszy poczułem dziwne ukłucie, ale jednak męski instynkt wygrał i zająłem się swoją zdobyczą.

Szybko zszedłem na dół i zacząłem lizać jej cipkę. Była bardzo wilgotna, a jej posmak był cudowny. Natalia zaczęła wydawać co raz głośniejsze jęki, ale ja nie zamierzałem przestawać. Przynajmniej jeszcze nie teraz. Po krótkiej chwili energicznym ruchem wspiąłem się do góry. Niczym prawdziwy lew, król dżungli. Natalia swoimi drobnymi dłońmi założyła mi gumkę, a ja zacząłem czynić moją powinność. Była o wiele ciaśniejsza od mojej Sylwii i bardzo mi się to podobało. Czułem się znowu jak nastolatek. Moja żona z Marcinem robili już to samo, ale w innej pozycji. Mój kumpel tak energicznie pchał ją od tyłu jakby miał ją rozerwać. Nie wiedziałem, że w łóżku jest taką bestią, ale Sylwii się to bardzo podobało.

Baner EroDate - portal randkowy

Ja również nie pozostałem dłużny i odwróciłem swoją partnerkę. Zacząłem bardzo powoli, ale z każdym posunięciem robiłem to szybciej. Po chwili położyłem palec na drugiej dziurce Natalii. Nie mogłem się powstrzymać. Mojej żonie nigdy się to nie podobało. Włożyłem palec głębiej. Z początku obawiałem się reakcji partnerki, ale ta odwróciła się z uśmiechem i powiedziała, że mogę zmienić dziurkę. Byłem wniebowzięty tymi słowami. Było to moje pierwsze doświadczenie w tych sprawach więc zacząłem bardzo ostrożnie. Delikatnie wszedłem w rozgrzany tyłeczek Natalii i poczułem mega rozkosz. Ona również, ponieważ dyszała jak nigdy przedtem. W końcu doszedłem w jej pupci. Było to świetne uczucie. Marcin z moją żoną skończyli zabawę chwile przed nami. Byli naprawdę zmęczeni. Poleżeliśmy chwilę bez żadnych rozmów i wybraliśmy się do naszego pokoju.

Przy śniadaniu nikt nie wracał do wydarzeń z poprzedniego dnia. Ponownie byliśmy starą znajomą parą, która je kanapki i żartuje. Przez chwile myślałem, że to wszystko to był tylko realny sen. Jednak po chwili Marcin puścił oczko i się uśmiechnął. Wtedy moje wątpliwości się rozwiały. W świetnych humorach wróciliśmy do swoich domów. Nie mogę się doczekać kolejnego wspólnego wyjazdu. Moja żona również.

To już koniec mojego sex opowiadania. Było ono trochę przedłużone, ale mam nadzieje, że dobrze będzie się wam je czytało. Z pewnością na tej stronie znajdziecie jeszcze erotyczne opowiadania mojego autorstwa. Bardzo spodobało mi się spisywanie moich przygód. Do zobaczenia!


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *