Ciekawe pomysły na randkę. Praktyczne przykłady

Masz dość oklepanych randek? Kolacja na mieście czy wypad do kina bawiły za pierwszym i drugim razem, ale teraz szukasz czegoś bardziej pomysłowego? Do niezapomnianego spotkania nie potrzebujesz grubego portfela – wystarczy odrobina kreatywności. Zapoznaj się z ciekawymi pomysłami na randkę, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Oglądajcie razem gwiazdy

Urokliwy plener, bezchmurne niebo, Ty i Twoja druga połówka… Czy istnieje lepsze połączenie? Na pierwszy rzut oka oglądanie gwiazd może wydawać się wyświechtanym pomysłem. W rzeczywistości jednak niewielu ludzi decyduje się dziś na tak romantyczne spotkania.

Twoja ukochana osoba mieszka daleko od Ciebie? Możecie oglądać gwiazdy na odległość, rozmawiając przez telefon – w końcu można je dostrzec z każdego miejsca na Ziemi.

Lokalne wydarzenie sportowe

Oglądanie meczu swojej ulubionej drużyny piłkarskiej to z pewnością świetna zabawa. Tu jednak chodzi o coś innego. Wybierz się na rozgrywki, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś na żywo, np. siatkówkę lub wioślarstwo. Lokalne uczelnie i uniwersytety często organizują zawody otwarte dla publiczności. Na trybunach powinno być wystarczająco dużo miejsca, byście mogli usiąść, oglądać mecz i rozmawiać podczas dopingowania.

fajny pomysl na randke

Szukanie skarbów

Czy kiedykolwiek chciałeś być jak Indiana Jones? Teraz masz okazję! Geocaching to zabawa, która zyskuje popularność na całym świecie, w tym także i w Polsce. Polega ona na poszukiwaniu skrytek ze „skarbami”, które wcześniej ukryli inni uczestnicy zabawy. W niektórych miejscach organizuje się nawet coroczne zawody w geocachingu.

Jeśli wraz ze swoją drugą połówką lubicie podróże i spacery, to będzie dla was świetna zabawa!

Skok ze spadochronem

Randka tylko dla najbardziej odważnych! Zachwyć szukającą wrażeń drugą połówkę solidną dawką adrenaliny. Skoki ze spadochronem można zrealizować w wielu miejscach w Polsce, więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego punktu.

Jeśli spadochron to dla Was zbyt wiele, możecie zdecydować się np. na skok na bungee. W ten sposób osiągniecie podobny efekt – wspólnie przezwyciężycie lęk wysokości. Wytworzy to między Wami emocjonalną więź, której nie zapewnią setki nudnych obiadów w eleganckiej restauracji.

Marcin

Marcin

Na co dzień analityk danych oraz pół-zawodowy piłkarz lokalnej drużyny. Natomiast w wolnym czasie tworzy blog o relacjach damsko-męskich oraz chętnie pomaga użytkownikom tej społeczności. Prywatnie fan wspinaczki górskiej oraz wykwintnego jedzenia.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Najlepsze portale randkowe
Logo
Enable registration in settings - general