Czy warto poznać kogoś online?

Randkowanie online już dawno pożegnało się z negatywnym piętnem – dziś jest to akceptowana i powszechnie stosowana metoda poznawania nowych ludzi. Odpowiada za to wiele czynników, w tym dostęp do Internetu, wzrost liczby aplikacji i fakt, że około 7,5 miliona Polaków nadal jest singlami. Czy warto poznawać ludzi przez Internet?

Randki online to nie tylko spotkanie

Uważasz, że aplikacje randkowe powstają tylko dla tych, którzy poszukują spotkania na jedną noc? Nie jesteś sam w tej ocenie. Wiele osób uważa, że na tego typu serwisach nie można poznać nikogo wartościowego. Nic bardziej mylnego!

W rzeczywistości mniej niż jedna czwarta osób korzystających z aplikacji randkowych szuka tzw. one night stand. Badania pokazują, że 49% osób angażuje się w randki online, aby znaleźć partnera na stałe.

Brzmi obiecująco, prawda? W Internecie nie tylko znajdziesz więcej osób, ale spora część z nich będzie miała preferencje podobne do Twoich. Pozostaje tylko nawiązać z nimi kontakt i przenieść związek do prawdziwego świata.

poznawanie ludzi przez internet

Związek z Internetu może być trwalszy

Posiadanie większej puli dostępnych opcji randkowych jest bardzo korzystne. Dlaczego? Zwiększa to szanse na spotkanie kogoś, kto naprawdę do Ciebie pasuje. Badania pokazują, że relacje, które zaczynają się online, mają w rzeczywistości większą szansę na przetrwanie!

Z randek przez Internet czerpiesz tyle samo, ile w nie wkładasz. Nie ma żadnej gwarancji, że pierwsza osoba, którą poznasz online, stanie się Twoim partnerem na całe życie. Jeśli jednak poświęcisz czas na stworzenie interesującego profilu, wybierzesz odpowiednie zdjęcia i uczciwie wypełnisz swoje preferencje, jest całkiem spora szansa, że ​​spotkasz kogoś wyjątkowego. Kogoś, z kim być może już niedługo będziesz budować wspólną przyszłość.

Randki online otwierają nas na świat możliwości i pozwalają znaleźć prawdziwą miłość w miejscach, po których nigdy byś się tego nie spodziewał. Spróbuj swoich sił i zarejestruj się w jednej z aplikacji randkowych!

Marcin

Marcin

Na co dzień analityk danych oraz pół-zawodowy piłkarz lokalnej drużyny. Natomiast w wolnym czasie tworzy blog o relacjach damsko-męskich oraz chętnie pomaga użytkownikom tej społeczności. Prywatnie fan wspinaczki górskiej oraz wykwintnego jedzenia.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Najlepsze portale randkowe
Logo
Enable registration in settings - general