Darmowe portale randkowe – Ranking i Opinie 2022

Darmowe portale randkowe mogą być doskonałym miejscem na namiętne spotkania, a nawet na znalezienie bratniej duszy! Dawno już przeminęły czasy niezręcznych rozmów w barach i nietrafionych randek w ciemno umawianych przez przyjaciół. Wybrane przez nas darmowe serwisy randkowe dają Ci szansę na poznanie wielu ciekawych osób. Wymieniaj wiadomości i poznaj partnera online, zanim spędzisz z nim czas w prawdziwym świecie. Dzięki temu oszczędzisz czas i będziesz mieć pewność, że osoba, z którą pójdziesz na randkę, spełni Twoje najważniejsze oczekiwania.

Dokonaliśmy przeglądu największych portali randkowych w Internecie i wybraliśmy te bezpłatne. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi spostrzeżeniami lub szukasz odpowiedniego dla siebie serwisu randkowego, czytaj dalej. Każdy z nich zawiera krótki opis, a także korzyści i wady wynikające z rejestracji na nim. Poniżej znajduje się lista, na której znajdziesz najlepsze bezpłatne portale randkowe.

Najlepszy portal
1
najlepszy portal randkowy

Bzykrandki

Bardzo duża liczba kobiet
Łatwa i szybka rejestracja
Świetny algorytm dopasowujący
Lider naszego rankingu
Więcej informacji
9.5
Najwięcej użytkowników
2
strony randkowe

Erodate

Największa liczba użytkowników
Dużo kobiet i mężczyzn
Zaawansowany algorytm
Więcej informacji
9.4
Dużo kobiet
3
LetsDate

LetsDate

Ogromna liczba singli szukających partnera
Ciekawe funkcjonalności
Portal przyjazny w obsłudze
Więcej informacji
9.1
4
Darmowe portale randkowe – Ranking i Opinie 2022

Flirt

Dużo aktywnych kobiet i mężczyzn
Portal bardzo łatwy w obsłudze
Proste nawiązywanie kontaktów
Więcej informacji
8.7
5
ciekawe portale randkowe

Be2

Duża liczba użytkowników
Łatwa i prosta rejestracja
Nowoczesny design
Więcej informacji
8.2
6
polecane portale randkowe

eDarling

Ogromna baza użytkowników
Świetny algorytm dopasowujący
Szczegółowy test osobowości
Więcej informacji
8.1

Jak stworzyliśmy nasz ranking?

Tworząc naszą listę internetowych portali randkowych musieliśmy zadbać o to, by serwisy były rzeczywiście najlepsze i bezpłatne. Z tego względu wybierając wymienione serwisy wzięliśmy pod uwagę poniższe wskaźniki:

  • Bezpieczeństwo – Odgrywa ono kluczową rolę dla wszystkich użytkowników. Chyba każdy chce, aby jego dane były bezpieczne na portalach randkowych. Bezpieczeństwo serwisów było naszym priorytetem.
  • Liczba użytkowników – Jest to również bardzo ważny wskaźnik, w końcu to od tego zależy powodzenie w znalezieniu drugiej osoby. Wybrane przez nas portale randkowe mają duża liczbę użytkowników.
  • Koszty użytkownika – Tak jak wskazuje nazwa naszego rankingu, chcieliśmy wyselekcjonować same bezpłatne portale randkowe. Większość z serwisów ma darmową rejestrację, jednak niektóre z nich oferują opcje premium.

Darmowe portale randkowe – Dlaczego warto z nich korzystać?

Darmowy serwis randkowy to bardzo dobry sposób na znalezienie drugiej połówki lub na nawiązanie nowych znajomości. Portale towarzyskie zostały stworzone dla ludzi, którzy szukają miłości i chcą poznawać nowe osoby. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdyż w dzisiejszych czasach coraz więcej naszego życia przenosi się do Internetu. Dzięki temu szybciej możemy nawiązać kontakt i lepiej poznać interesującą nas osobę. Jest to dla nas ułatwienie, gdyż pozwala zaoszczędzić nasz cenny czas.

Najlepsze darmowe portale randkowe to strony, na których znajdziemy ogłoszenia matrymonialne. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie cieszą się one sporą popularnością. Za ich pomocą możemy bezstresowo nawiązać kontakt z drugą osobą i prowadzić bogate życie towarzyskie. Osoby krępujące się również znajdą tutaj coś dla siebie, gdyż na portalu randkowym możemy znaleźć partnerów podobnych do nas.

Każdy wymieniony darmowy portal randkowy ma dużą bazę użytkowników, którzy czekają tylko na to, by poszerzyć twoje grono znajomych. Jeżeli interesują cię ogłoszenia towarzyskie i randki online to koniecznie powinieneś skorzystać z portalu randkowego.

Internetowe portale randkowe za darmo oferują bardzo skuteczne dopasowanie partnerów. Osoby, która chcą poszerzyć bazę swoich kontaktów lub też umówić się z kimś nieznajomym, znajdą tutaj coś dla siebie. Dzięki większej otwartości społeczeństwa randkowanie online jest teraz naprawdę proste.

Internetowe randki cieszą się co raz większą popularnością. Nic więc dziwnego, w końcu za pomocą portalu randkowego możemy poznać wiele fajnych osób w bardzo krótkim czasie. Obecnie nie ma szybszego i lepszego rozwiązania w tym temacie.

Darmowe randki – Porady i wskazówki

Darmowe portale randkowe oferują wiele ciekawych rozwiązań i funkcji. Jednak powinniśmy również korzystać z nich odpowiedzialnie i bezpiecznie, by nie paść ofiarą przykrych doświadczeń za pośrednictwem sieci. Pamiętajmy, że randki internetowe nie zawsze są bezpieczne, jednak dzięki naszym poradom na pewno zminimalizujesz ryzyko nieprzyjemności.

Po pierwsze, zwracaj uwagę na administrację serwisu randkowego. Jeżeli często usuwają fałszywe profile to dobry znak. Oznacza to, że działają aktywnie i usuwają z portalu nieproszonych gości.

Zwracaj również uwagę na zdjęcie danego użytkownika. Czasami zdarza się, że osoby korzystające posługują się nie swoimi fotografiami. W takiej sytuacji zgłoś administracji profil ze zdjęciem wybranej osoby, która wydaje Ci się nieprawdziwa. W ten sposób postąpisz zgodnie z polityką prywatności danego serwisu.

Teraz pora zająć się Twoim profilem. Portal randkowy zazwyczaj pozwala na to, aby dodać zdjęcie danej osoby. Warto zadbać, aby fotografia była dobrze wykonana i stawiała Cię w jak najlepszym świetle. To w końcu ważne w Internecie. Stwórz również swój opis osoby, tak by dobrze Cię przedstawiał. Wyróżnij swoje mocne cechy osobowości, a także opisz kogo dokładnie szukasz na portalu randkowym.

Uważaj również na konta premium. Co prawda, portale randkowe na naszej liście są bezpłatne, jednak niektóre z nich oferują opcję konta premium, by odblokować niektóre funkcje. Nie zawsze jest to konieczne.

Aby zwiększyć szansę na znalezienia partnera, warto mieć konta w wielu serwisach randkowych. Pozwoli to znaleźć więcej kandydatów na potencjalnego partnera. Idealny portal randkowy prawdopodobnie nie istnieje, ale dzięki temu zagraniu, będziemy mogli korzystać z zalet każdego z nich.

Najlepsze portale randkowe
Logo
Enable registration in settings - general