Jak odzyskać dziewczynę po rozstaniu? Kompleksowy poradnik

Witaj drogi czytelniku. Wszedłeś na tę stronę zapewne po to by dowiedzieć się jak odzyskać dziewczynę po rozstaniu. Miałeś cudowną partnerkę, jednak coś sprawiło, że nie jesteście już razem. Na pewno targają tobą liczne emocje, jednak pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to uspokoić się. Każde działanie pod wpływem emocji przynosi najczęściej skutek odwrotny do zamierzonego. Więc teraz zrób trzy głębokie wdechy, policz do dziesięciu i zabierz się do dalszej lektury tego artykułu.

Jeżeli zastanawiałeś się czy jest to w ogóle możliwe by odzyskać dziewczynę po zerwaniu to już spieszę się z odpowiedzią. Oczywiście, że tak. Jest to trochę trudniejsze niż rozpoczęcie relacji z nową dziewczyną, jednak jak najbardziej jest możliwe, a skuteczność mojego sposobu wynosi aż 90%, jeżeli oczywiście będziesz się w pełni stosował do moich wskazówek.

Powrót do byłej krok po kroku

Przejdźmy teraz do głównego tematu tekstu czyli jak odzyskać dziewczynę po rozstaniu. Jest to możliwe z tego względu, że kobieta bardzo różni się od nas – mężczyzn. Dla kobiety najbardziej liczą się emocje i to właśnie nimi kieruję się przy podejmowaniu swoich decyzji. Zapewne robiłeś różne głupie rzeczy, które sprawiły, że twoja dziewczyna z Tobą zerwała. Większość mężczyzn nawet nie zdaje sobie sprawy jak wiele błędów popełniają w czasie trwania związku i to w dodatku nieświadomie. Najpopularniejsze błędy oraz porady jak utrzymać związek znajdziesz w moim poradniku.

Jeżeli byłeś w związku z dziewczyną, ale zerwaliście to ona na pewno nadal jest Tobą zainteresowana, nawet jeśli tego nie pokazuję. To nic, że nie chcą z tobą rozmawiać czy też spotkać się. Jak to możliwe? Już tłumaczę. Neurony w mózgu Twojej byłej dziewczyny nadal pamiętają te piękne chwile jakie razem przeżyliście, te wszystkie emocje jakiej dałeś. To nigdy nie przemija. Myślisz, że dlaczego ludzie często wracają do swoich szkolnych miłości? No właśnie dlatego, że w naszym mózgu nigdy nic nie przemija. Teraz po prostu musimy sprawić, że te uśpione emocje zapłoną na nowo.

O to uniwersalne wskazówki na to jak wrócić do byłej dziewczyny:

  • Zajmij się własnym życiem – skocz na siłownie, zrób dobry trening i ciesz się swoim życiem;
  • Popracuj nad sobą;
  • Ustal przyczynę zerwania;
  • Napraw to, co zrobiłeś źle;
  • Skontaktuj się ponownie ze swoją dziewczyną i zacznij od nowa randkować.

Marcin

Marcin

Na co dzień analityk danych oraz pół-zawodowy piłkarz lokalnej drużyny. Natomiast w wolnym czasie tworzy blog o relacjach damsko-męskich oraz chętnie pomaga użytkownikom tej społeczności. Prywatnie fan wspinaczki górskiej oraz wykwintnego jedzenia.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Najlepsze portale randkowe
Logo
Enable registration in settings - general