Jak odzyskać dziewczynę

jak odzyskać dziewczynę

Witaj drogi czytelniku. Wszedłeś na tę stronę zapewne po to by dowiedzieć się jak odzyskać dziewczynę po rozstaniu. Miałeś cudowną partnerkę, jednak coś sprawiło, że nie jesteście już razem. Na pewno targają tobą liczne emocje, jednak pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to uspokoić się. Każde działanie pod wpływem emocji przynosi najczęściej skutek odwrotny do zamierzonego. Więc teraz zrób trzy głębokie wdechy, policz do dziesięciu i zabierz się do dalszej lektury tego artykułu.

Jeżeli zastanawiałeś się czy jest to w ogóle możliwe by odzyskać dziewczynę po zerwaniu to już spieszę się z odpowiedzią. Oczywiście, że tak. Jest to trochę trudniejsze niż rozpoczęcie relacji z nową dziewczyną, jednak jak najbardziej jest możliwe, a skuteczność mojego sposobu wynosi aż 90%, jeżeli oczywiście będziesz się w pełni stosował do moich wskazówek.

Pewnie zastanawiasz się teraz czemu akurat masz słuchać rad gościa z Internetu. Pozwól, że się przedstawię. Jestem Stifler i od blisko 15 lat zajmuje się zawodowo sprawami damsko-męskimi. Przez ten czas prowadziłem wiele szkoleń, a także byłem administratorem największego forum o podrywaniu dziewczyn. Jeżeli już miałeś styczność z tą dziedziną to zapewne mnie kojarzysz, a może nawet kiedyś ze sobą rozmawialiśmy. Na tej stronie znajdziesz również poradnik mojego autorstwa – jak poderwać dziewczynę. Jest to ebook w pełni poświęcony rozpoczęciu relacji z nową dziewczyną.

Jak Odzyskac Dziewczyne po Rozstaniu – O co w tym wszystkim chodzi?

jak odzyskac dziewczyne po rozstaniu

Przejdźmy teraz do głównego tematu tekstu czyli jak odzyskac dziewczyne po rozstaniu. Jest to możliwe z tego względu, że kobieta bardzo różni się od nas – mężczyzn. Dla kobiety najbardziej liczą się emocje i to właśnie nimi kieruję się przy podejmowaniu swoich decyzji. Zapewne robiłeś różne głupie rzeczy, które sprawiły, że twoja dziewczyna z Tobą zerwała. Większość mężczyzn nawet nie zdaje sobie sprawy jak wiele błędów popełniają w czasie trwania związku i to w dodatku nieświadomie. Najpopularniejsze błędy oraz porady jak utrzymać związek znajdziesz w moim poradniku.

Jeżeli byłeś w związku z dziewczyną, ale zerwaliście to ona na pewno nadal jest Tobą zainteresowana, nawet jeśli tego nie pokazuję. To nic, że nie chcą z tobą rozmawiać czy też spotkać się. Jak to możliwe? Już tłumaczę. Neurony w mózgu Twojej byłej dziewczyny nadal pamiętają te piękne chwile jakie razem przeżyliście, te wszystkie emocje jakiej dałeś. To nigdy nie przemija. Myślisz, że dlaczego ludzie często wracają do swoich szkolnych miłości? No właśnie dlatego, że w naszym mózgu nigdy nic nie przemija.

jak odzyskać swoją byłą

poradnik jak odzyskac dziewczyne

Teraz po prostu musimy sprawić, że te uśpione emocje zapłoną na nowo. A to bardzo proste. Szczegółową taktykę jak odzyskać dziewczynę po rozstaniu znajdziesz w tym poradniku. Wielu moich klientów zastosowało moją strategię i teraz są szczęśliwi, ba najczęściej są już po ślubie. Ten ebook jest zbiorem wieloletnich doświadczeń, zarówno moich, jak i moich kursantów. Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się czy moja taktyka jest słuszna to przeczytaj opinie zadowolonych klientów poniżej.

 

 

Jak Odzyskać Dziewczynę po Rozstaniu – Poznaj Opinie Czytelników

“To naprawdę niesamowite. Byłem totalnie załamany, gdy moja Kasia ze mną zerwała. Nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Z pomocą przyszedł mi poradnik Stiflera, który idealnie nakreślił mi plan działania  Od pół roku jesteśmy ponownie ze sobą i wszystko układa się o wiele lepiej niż przedtem.”

Krzysztof

“U mnie przypadek był bardziej skomplikowany ponieważ ja zdradziłem swoją dziewczynę. Jednak wskazówki zawarte w poradniku pomogły dobrać mi idealną taktykę. Jestem przeszczęśliwy, że to wszystko mi się udało. Wielkie dzięki Stifler!”

Maciek

“Z całego serca chcę podziękować autorowi tego ebooka. Myślałem, że świat mi się zawalił, gdy moja dziewczyna odeszła. Nie chciała mieć ze mną żadnego kontaktu. Jednak dzięki temu poradnikowi wszystko udało się naprawić i poukładać. A teraz jesteśmy już po ślubie! “

Miłosz

jak wrocic do exJak widzicie powyżej, poradnik ten jest bardzo wysoko oceniany. Oczywiście nie bez powodu. W tworzenie tego ebooka poświęciłem naprawdę bardzo dużo czasu, by uzyskać zamierzony efekt. Nie zobaczycie w nim żadnego lania wody czy też coachingowych bzdur. To zdecydowanie najlepsza pozycja na rynku w tej kategorii z oczywiście najlepszą ceną. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak odzyskac dziewczyne to zapraszam do lektury. Bo jak można wycenić szczęście? No właśnie, nie można. Szczęście jest bezcenne, zwłaszcza, gdy dzielisz je z ukochaną osobą.

jak odzyskać swoją byłą

Pytanie jak odzyskać dziewczynę jest jednym z częściej zadawanych na moich szkoleniach? W moim przypadku również często zdarzało się, że dziewczyna chciała do mnie wrócić? Jak to robiłem. Po prostu byłem obyty z kobietami i przestrzegałem zasad, które przedstawię Ci w tej książce. Jeśli nauczysz się przestrzegać, Twoja dziewczyna wróci do Ciebie szybciej, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić! W całym procesie bardzo pomaga ogólne pojęcie na temat relacji damsko-męskich, dlatego też polecam mojego drugiego ebooka p.t. „Jak poderwać dziewczynę”.

Musisz też zrozumieć, że nie zawsze warto wracać do swojej dziewczyny. Przecież możesz znaleźć nową. Aby tego dokonać zachęcamy do skorzystania z naszej listy, która zawiera najlepsze sex portale w internecie.

Jak odzyskać dziewczynę z pomocą dzisiejszych możliwości? Na początku zadbaj o to, by mieć kontakt z innymi kobietami. Zaufaj mi – bez tego będziesz zbyt zafiksowany na punkcie swojej eks, a to działa na kobiety bardzo odstraszająco. Załóż konto na portalu randkowym. Bądź szczery w kwestionariuszu używanym do skonfigurowania Twojego profilu na stronie randkowej. Podawanie prawdziwych informacji do kluczowy aspekt. Nigdy nie kłam na temat swojego wieku. Zawsze używaj zdjęć, które pokazują, jak wyglądasz obecnie. Nie wstawiaj fot sprzed 5 lub 10 lat. Jest to oszustwo, które spowoduje rozczarowujące pierwsze spotkanie i najprawdopodobniej zakończy związek natychmiast. Jak odzyskać dziewczynę jeszcze szybciej? Zajmij się swoim życiem i pokaż jej, że równie dobrze radzisz sobie bez niej. To zmotywuje ją do tego, by do Ciebie wrócić.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać dziewczynę, przede wszystkim warto zastanowić się nad rzeczami, których robić absolutnie nie powinieneś. Słuchaj, teraz jesteś zdesperowany, a to może sprawić, że zachowujesz się wobec swojej byłej dziewczyny jak frajer. Przeżywasz nadmiar emocji, które sprawiają, że zachowujesz się słabo, błagając, wysyłając długie wiadomości, wylewając swoje uczucia i mając nadzieję, że jeśli ona wie, jak się czujesz, w jakiś sposób do Ciebie wróci. Robienie tego przyniesie jednak całkowicie odwrotny skutek. Twoja była poczuje się zirytowana i całkowicie zniechęcisz ją do siebie, tym samym zaprzepaszczając swoje szanse na to, że kiedykolwiek znów Cię pokocha. Właśnie dlatego, gdy Twoja ex z Tobą zerwie, nie możesz natychmiast nawiązać kontaktu. Poczekaj, aż to ona pierwsza się odezwie – jedna z podstawowych zasad dotyczących tego, jak odzyskać dziewczynę. Jeśli ona mówi: bądźmy przyjaciółmi, nie zgadzaj się na to. Powiedz jej, że nie interesuje Cię nic platonicznego i niech da znać, jeśli zmieni zdanie. Zgadzanie się na przyjaźń może być kuszącym sposobem na zachowanie relacji z daną dziewczyną, są to jednak tylko pozory. W rzeczywistości zrobisz sobie tym ogromną krzywdę i wpakujesz się w sytuację, z której bardzo ciężko się wydostać. Poza tym dziewczyna straci do Ciebie szacunek, a Twoja szansa na odzyskanie jej może minąć bezpowrotnie. Jak odzyskać dziewczynę? Daj jej do zrozumienia, że jeśli chce wrócić, to ona musi się o Ciebie postarać. Tylko tak masz jakąkolwiek szansę na to, że podejmie taką decyzję.

Aby dowiedzieć się czy już stałeś się wartościowym człowiekiem i zyskać w oczach swojej byłej dziewczyny warto założyć konto na stronie do umawiania się. Edarling portal randkowy jest jedną z najlepszych tego typu stron.

Sytuacja staje się nieco bardziej skomplikowana, gdy Twoja była wybranka serca znalazła już sobie innego faceta. Nie byłoby to żadnym zaskoczeniem – atrakcyjne kobiety zazwyczaj otrzymują wiele propozycji spotkań. Jak odzyskać dziewczynę, która już spotyka się z innym? Wbrew pozorom nie wszystko stracone. Nie każda dziewczyna, która po rozstaniu wpada w ramiona innego faceta, znajdzie spełnienie swoich potrzeb. W rzeczywistości niewiele z nich faktycznie to osiąga. Kiedy odbijają się od Ciebie do innego chłopaka, istnieje czynnik psychologiczny, który napędza wszystkie te zachowania. Nawet Twoja była dziewczyna może nie rozumieć w pełni, dlaczego ma skłonność do umawiania się lub spotykania z innym facetem wkrótce po zerwaniu z Tobą. Może być zarówno potrzeba uwagi lub miłości, jak i chęć wzbudzenia zazdrości. Może to wynikać z potrzeby kontynuowania przypływu dopaminy lub oksytocyny. Jej decyzja o pośpiechu i zaangażowaniu w inny związek może wynikać również ze strachu przed samotnością lub pragnienia poczucia bezpieczeństwa i ochrony. Jak odzyskać dziewczynę w takich sytuacjach? Przede wszystkim, niezależnie od powodów rozstania i znalezienia sobie innego faceta, na którymś etapie dziewczyna może zechcieć do Ciebie wrócić. Warto, byś rozumiał informujące o tym przesłanki i potrafił się do nich odpowiednio zastosować. Od tego właśnie jest ta książka – by pomóc Ci sprawić, by Twoja dziewczyna ponownie poczuła do Ciebie to samo, co na początku Waszej relacji. Choć nie wydaje się to łatwe, jest jak najbardziej możliwe.

Chcesz odreagować rozstanie? Nic trudnego. Wystarczy bowiem wybrać numer i zadzwonić na sex telefon. Z pewnością dziewczyny doskonale się Tobą zajmą, a być może była partnerka będzie o to zazdrosna.

Co świadczy o tym, że dziewczyna nadal może być Tobą zainteresowana, nawet jeśli z Tobą zerwała?
Punkt pierwszy – nie odcięła Cię całkowicie od swojego życia. Nie usunęła z mediów społecznościowych, ani nie usunęła numeru. Jasne, ona jest już z innym gościem, a Ty zastanawiasz się jak odzyskać dziewczynę, na której Ci zależy. Jednak fakt, że ona z nim jest, nie oznacza jeszcze, że jest faktycznie zaangażowana emocjonalnie w nową relację. Jeśli nie usunęła Cię ze znajomych na Facebooku i Instagramie, może nadal mieć wątpliwości, czy podjęła słuszną decyzję i chce w ten sposób zostawić sobie otwartą furtkę. Tak czy inaczej, twoja była dziewczyna może zachowywać się w sposób uniemożliwiający jej całkowite odcięcie się od ciebie. Może zdecydować się nie blokować Cię w mediach społecznościowych. Może Cię obserwować, wysyłając Ci od czasu do czasu SMS-a lub przypadkowo wpadając na Ciebie, jeśli obydwoje często odwiedzacie te same miejsca. Jak odzyskać dziewczynę w takich sytuacjach? Najlepiej po prostu czekać i nie naciskać – zaufaj mi, próba nawiązywania z nią kontaktu na siłę w sytuacji, gdy to ona zerwała, to najgorsze co możesz zrobić. Kolejnym znakiem, że ona może wciąż coś do Ciebie czuć, jest to, że bardzo stara się pokazać Ci, że ma nowego chłopaka. Być może publikuje zdjęcia i posty na swoich social mediach, mając nadzieję, że je zauważysz. Pomyśl o tym jak o próbie wzbudzenia zazdrości. Jasne, może była zdezorientowana i zbyt szybko podjęła decyzje o nowym związku. Ale gniew i niechęć mogły podsycać jej motywacje.