Jak Odzyskać Dziewczynę po Rozstaniu - Kompleksowy Poradnik

jak odzyskać dziewczynę
4.7/5

Ocena: 4.7/5.0

Witaj drogi czytelniku. Wszedłeś na tę stronę zapewne po to by dowiedzieć się jak odzyskać dziewczynę po rozstaniu. Miałeś cudowną partnerkę, jednak coś sprawiło, że nie jesteście już razem. Na pewno targają tobą liczne emocje, jednak pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to uspokoić się. Każde działanie pod wpływem emocji przynosi najczęściej skutek odwrotny do zamierzonego. Więc teraz zrób trzy głębokie wdechy, policz do dziesięciu i zabierz się do dalszej lektury tego artykułu.

Jeżeli zastanawiałeś się czy jest to w ogóle możliwe by odzyskać dziewczynę po zerwaniu to już spieszę się z odpowiedzią. Oczywiście, że tak. Jest to trochę trudniejsze niż rozpoczęcie relacji z nową dziewczyną, jednak jak najbardziej jest możliwe, a skuteczność mojego sposobu wynosi aż 90%, jeżeli oczywiście będziesz się w pełni stosował do moich wskazówek.

Pewnie zastanawiasz się teraz czemu akurat masz słuchać rad gościa z Internetu. Pozwól, że się przedstawię. Jestem Stifler i od blisko 15 lat zajmuje się zawodowo sprawami damsko-męskimi. Przez ten czas prowadziłem wiele szkoleń, a także byłem administratorem największego forum o podrywaniu dziewczyn. Jeżeli już miałeś styczność z tą dziedziną to zapewne mnie kojarzysz, a może nawet kiedyś ze sobą rozmawialiśmy. Na tej stronie znajdziesz również poradnik mojego autorstwa – jak poderwać dziewczynę. Jest to ebook w pełni poświęcony rozpoczęciu relacji z nową dziewczyną.

jak odzyskac dziewczyne

Jak Odzyskac Dziewczyne po Rozstaniu - O co w tym wszystkim chodzi?

Przejdźmy teraz do głównego tematu tekstu czyli jak odzyskac dziewczyne po rozstaniu. Jest to możliwe z tego względu, że kobieta bardzo różni się od nas – mężczyzn. Dla kobiety najbardziej liczą się emocje i to właśnie nimi kieruję się przy podejmowaniu swoich decyzji. Zapewne robiłeś różne głupie rzeczy, które sprawiły, że twoja dziewczyna z Tobą zerwała. Większość mężczyzn nawet nie zdaje sobie sprawy jak wiele błędów popełniają w czasie trwania związku i to w dodatku nieświadomie. Najpopularniejsze błędy oraz porady jak utrzymać związek znajdziesz w moim poradniku.

Jeżeli byłeś w związku z dziewczyną, ale zerwaliście to ona na pewno nadal jest Tobą zainteresowana, nawet jeśli tego nie pokazuję. To nic, że nie chcą z tobą rozmawiać czy też spotkać się. Jak to możliwe? Już tłumaczę. Neurony w mózgu Twojej byłej dziewczyny nadal pamiętają te piękne chwile jakie razem przeżyliście, te wszystkie emocje jakiej dałeś. To nigdy nie przemija. Myślisz, że dlaczego ludzie często wracają do swoich szkolnych miłości? No właśnie dlatego, że w naszym mózgu nigdy nic nie przemija.

jak odzyskac dziewczyne - poradnik krok po kroku

Teraz po prostu musimy sprawić, że te uśpione emocje zapłoną na nowo. A to bardzo proste. Szczegółową taktykę jak odzyskać dziewczynę po rozstaniu znajdziesz w tym poradniku. Wielu moich klientów zastosowało moją strategię i teraz są szczęśliwi, ba najczęściej są już po ślubie. Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się czy moja taktyka jest słuszna to przeczytaj opinie zadowolonych klientów poniżej.

poradnik jak odzyskać dziewczynę

Jak Odzyskać Dziewczynę po Rozstaniu - Poznaj Opinie Czytelników

"To naprawdę niesamowite. Byłem totalnie załamany, gdy moja Kasia ze mną zerwała. Nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Z pomocą przyszedł mi poradnik Stiflera, który idealnie nakreślił mi plan działania 😉 Od pół roku jesteśmy ponownie ze sobą i wszystko układa się o wiele lepiej niż przedtem."
Krzysztof
5/5
"U mnie przypadek był bardziej skomplikowany ponieważ ja zdradziłem swoją dziewczynę. Jednak wskazówki zawarte w poradniku pomogły dobrać mi idealną taktykę. Jestem przeszczęśliwy, że to wszystko mi się udało. Wielkie dzięki Stifler!"
Maciek
5/5
"Z całego serca chcę podziękować autorowi tego ebooka. Myślałem, że świat mi się zawalił, gdy moja dziewczyna odeszła. Nie chciała mieć ze mną żadnego kontaktu. Jednak dzięki temu poradnikowi wszystko udało się naprawić i poukładać. A teraz jesteśmy już po ślubie! "
Miłosz
5/5
metoda jak odzyskać dziewczynę

Jak widzicie powyżej, poradnik ten jest bardzo wysoko oceniany. Oczywiście nie bez powodu. W tworzenie tego ebooka poświęciłem naprawdę bardzo dużo czasu, by uzyskać zamierzony efekt. Nie zobaczycie w nim żadnego lania wody czy też coachingowych bzdur. To zdecydowanie najlepsza pozycja na rynku w tej kategorii z oczywiście najlepszą ceną. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak odzyskac dziewczyne to zapraszam do lektury. Bo jak można wycenić szczęście? No właśnie, nie można. Szczęście jest bezcenne, zwłaszcza, gdy dzielisz je z ukochaną osobą.

jak odzyskac dziewczyne - poradnik krok po kroku