Jak poderwać dziewczynę? Kompleksowy poradnik

Trafiłeś tu zapewne po to by dowiedzieć się jak poderwać dziewczynę. Wpisałeś powyższą frazę w wyszukiwarkę i tak o to znalazłeś się na tej stronie. Już teraz mogę Cię zapewnić, że podjąłeś świetną decyzje. Wiedza z innych stron jest szczerze mówiąc … bezużyteczna. Pewnie teraz zadasz sobie pytanie, czym ta strona różni się od pozostałych? Przede wszystkim chodzi o moją skromną osobę. Pozwól, że się przedstawię.

Jeżeli siedzisz już trochę w tym temacie to na pewno wiesz o jaką stronę chodzi i być może mnie kojarzysz. Przez długie lata dzieliłem się z innymi raportami ze swoich podbojów, a uwierz mi było ich wiele. Jednak głównie, moim celem było pokazanie nieświadomym mężczyznom jak właśnie działają relacje damsko męskie.

Nieważne jak wyglądasz, czy jesteś łysy, chudy lub gruby. Podam Ci teraz najważniejszą zasadę podrywu. Kobiety wcale nie lecą na wygląd! Wiem, że to brzmi jak pusty frazes, ale taka jest prawda. To my, mężczyźni kierujemy się wyglądem przy wyborze partnerki, a dla kobiety liczą się jedynie emocje jakie jesteś w stanie jej zapewnić. W tym miejscu powinieneś zadać sobie pytanie: Jak do cholery mam dać kobiecie emocje, o co chodzi?

Podrywanie dziewczyn – O co w tym chodzi?

Spokojnie, najnowsze badania wskazują, że nawet 70% mężczyzn ma problemy z kobietami. Wszystko to jest spowodowane przez złe wychowanie oraz przez rozwój technologii. Jednak co najważniejsze, w 100% da się to naprawić. Wystarczy kilka prostych wskazówek, by już następnego dnia poprawić swoje relację z kobietami. Jednak, jeżeli chcesz się dowiedzieć jak poderwać dziewczynę musisz poświęcić trochę więcej czasu. Powtórzę jeszcze raz. To Faceci lecą na wygląd, a kobiety kierują się emocjami. Pewnie wiele razu widziałeś zajebistą laskę, która tuliła się do obleśnego gościa? Zapewne myślałeś, że gość zarabia dużo kasy czy coś. Jednak prawda jest inna. Po prostu on wie jak działa największa gra na świecie. Gra damsko-męska.

relacje damsko meskie

Jak zwiększyć swoje szanse?

Nie ma magicznego sposobu na to jak poderwać dziewczynę. Trzeba stosować takie same rzeczy jaki nasi ojcowie czy dziadkowie. Dla nich to było naturalne, jednak słabe wychowanie i rozwój technologii spowodował, że właśnie takie zachowania w relacjach damsko-męskich zostały wyparte. Jednak te zachowania nadal są w każdym z was. Trzeba jedynie je zacząć stosować.

Jednak przygotowaliśmy kilka uniwersalnych rad, które pomogą Ci zwiększyć szanse na podryw. O to one:

  • Zadbaj o swój wygląd – Regularnie odwiedzaj siłownie, fryzjera oraz przejdź na dietę;
  • Znajdź sobie hobby – Dziewczyny nie mogę być priorytetem w Twoim życiu;
  • Zadbaj o swój status – Kobiety uwielbiają zaradnych mężczyzn;
  • Zajmij się sobą – Prowadź życie takie jak chcesz, a dziewczyna na pewno się znajdzie – w końcu to tylko dodatek;
  • Skorzystaj z możliwości jakie oferują portale randkowe online – Koniecznie skorzystaj z naszego artykułu na te temat;
  • Bądź szczery co do swoich intencji i oczekiwań od partnera

Gdy już poznamy dziewczynę i umówimy się z nią na randkę, bardzo ważne jest miejsce, do którego ją zabierzemy. W dzisiejszych czasach randki wyglądają nieco inaczej i choć elegancka restauracja może w niektórych przypadkach być dobrym wyborem, z całą pewnością możesz postawić na oryginalność.

Jednym z kluczowych sposobów, aby dziewczyna polubiła cię na pierwszej randce, jest upewnienie się, że masz zabawne i beztroskie podejście. W końcu głównym celem randki jest dobra zabawa podczas wzajemnego poznawania się. A jeśli możesz mieć pozytywne nastawienie, jej również się ono udzieli. Rezultatem będzie udana pierwsza randka.

Marcin

Marcin

Na co dzień analityk danych oraz pół-zawodowy piłkarz lokalnej drużyny. Natomiast w wolnym czasie tworzy blog o relacjach damsko-męskich oraz chętnie pomaga użytkownikom tej społeczności. Prywatnie fan wspinaczki górskiej oraz wykwintnego jedzenia.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Najlepsze portale randkowe
Logo
Enable registration in settings - general