Jak pokazać chłopakowi, że mi się podoba?

Czasami faceci mają trudności z wyłapaniem faktu, że właśnie z nimi flirtujesz. Może to zwykła niedomyślność z ich strony, a może to Ty nie do końca wiesz, w jaki sposób im to uświadomić. Poznaj kilka sposobów na to, jak skutecznie zakomunikować chłopakowi, że Ci się podoba!

Natomiast jeżeli cały czas szukasz ciekawego partnera to sprawdź przygotowane przez nas portale randkowe, na których na pewno poznasz bratnią duszę.

Ważne są subtelne sygnały

Jak dać mężczyźnie znać, że go lubisz? Zwróć uwagę na to, jak zachowujesz się w jego obecności. Wyrażaj podekscytowanie widząc go, nawiązuj kontakt wzrokowy, dotykaj go lekko podczas rozmowy i – oczywiście – śmiej się z jego żartów.

Jeśli Ty także go pociągasz, z pewnością pokaże swoje zainteresowanie. Może zaangażować się w dialog, zwrócić uwagę na to, co mówisz lub włączyć Cię w rozmowę ze swoimi znajomymi.

Jest kilka pytań, które na tym etapie warto sobie zadać.

  • Czy on zwraca na Ciebie uwagę?
  • Czy zadaje pytanie na temat Twojego życia?
  • Patrzy Ci w oczy lub pochyla się w Twoim kierunku?

Jeśli odpowiedziałaś „tak” tylko przy jednym z powyższych pytań, może to być mylny sygnał. Gdy jednak spełniają się dwa lub trzy warunki, masz prawo zakładać, że on także jest Tobą zainteresowany.

Jeśli zabiera Cię na cotygodniowe spotkania i utrzymuje kontakt między randkami, możesz być tego niemal pewna.

Czy grać w otwarte karty?

Czasem możesz zapytać: „a czy nie lepiej po prostu powiedzieć mu wszystko wprost, zamiast uprawiać gierki?” Czasem tak, ale nie zawsze możesz to zrobić, zwłaszcza jeśli Twoja sytuacja jest skomplikowana. Może ma już dziewczynę, nie szuka związku lub nie wykazał żadnych oznak, że jest w Tobie zakochany.

Eksperci od relacji damsko-męskich zalecają subtelniejsze działanie. Okazuj zainteresowanie, rozmawiaj z nim, flirtuj i uśmiechnij się, a sam się domyśli, co jest grane. Od czasu do czasu możesz też rzucić w jego stronę jakimś komplementem – z pewnością zostanie to zauważone.

Wiesz już, jak okazać chłopakowi zainteresowanie? Świetnie – teraz ruszaj na podbój!

Marcin

Marcin

Na co dzień analityk danych oraz pół-zawodowy piłkarz lokalnej drużyny. Natomiast w wolnym czasie tworzy blog o relacjach damsko-męskich oraz chętnie pomaga użytkownikom tej społeczności. Prywatnie fan wspinaczki górskiej oraz wykwintnego jedzenia.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Najlepsze portale randkowe
Logo
Enable registration in settings - general