O czym pisać z dziewczyną? Najważniejsze wskazówki

Chłopaki, czas spojrzeć prawdzie w oczy: rozmowa z dziewczyną może być naprawdę trudna. Na szczęście istnieje kilka kroków, które możesz podjąć, aby poprawić swoje pisanie i kontakty z kobietami i doprowadzić do sytuacji, w której odbędzie się randka. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się minąć dziewczynę na korytarzu lub zobaczyć ją z drugiej strony pokoju i pomyśleć: „Ciekawe, kim ona jest?”, to wiesz, jak ważne jest zdobycie jak największej ilości informacji o danej osobie. Co ciekawe, w cale nie musimy umieć opowiadać świetnych historii na ciekawe tematy ani wiedzieć czym tak naprawdę jest podryw. Jeżeli chcesz wiedzieć o czym pisać i rozmawiać z dziewczyną to ten artykuł jest dla Ciebie.

Dodatkowo, jeżeli szukasz miejsc, gdzie mógłbyś rozmawiać i pisać z dziewczyną to koniecznie sprawdź najlepsze portale randkowe, gdzie znajdziesz wiele interesujących osób w Twojej okolicy. Jest to świetna metoda treningu. Z czasem każdy się nauczy jak prowadzić rozmowę.

Poznaj preferencje dziewczyny w pisaniu

Jesteś zainteresowany pisaniem z dziewczyną, ponieważ chcesz ją lepiej poznać i finalnie poderwać. Spróbuj zaobserwować, jakie elementy Twojego stylu pisania ona preferuje i jakie ma preferencje w czytaniu. Jeśli zauważysz, że woli styl mniej melancholijny, bardziej flirtujący lub romantyczny, albo że ma specyficzne upodobania co do konkretnych wiadomości, możesz uwzględnić te preferencje w swoim stylu.

Na przykład, jeśli preferuje styl bardziej flirtujący, spróbuj włączyć go do swojego stylu i być może używaj więcej slangu lub języka potocznego w swoich wiadomościach. Jeśli ona woli styl bardziej romantyczny, możesz to uwzględnić, dodając więcej kwiatów lub obrazów, które przemawiają do serca. Jeśli wiesz, co lubi, możesz włączyć te preferencje do swojego stylu i sprawić, że Twoje teksty będą bardziej atrakcyjne dla niej i dla innych dziewczyn, którym podobają się podobne tematy do rozmowy.

Jak pisać z dziewczynami? Zobacz te 3 wskazówki

Brzmi to jak oczywistość, ale zaskakujące jest to, jak wielu facetów nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne są słowa. Możesz mieć najmilsze rzeczy do powiedzenia lub najpiękniejszy uśmiech, ale jeśli nie wprowadzisz ich w czyn, to nic nie będą znaczyły. Dlatego tak ważne jest, aby nauczyć się, jak używać słów w kontaktach z kobietami.

Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już doświadczonym graczem, zawsze znajdą się chwile, kiedy będziesz potrzebował pomocnej dłoni. Jeśli chcesz się poprawić w rozmowach z kobietami i sprawić, by poczuły się wyjątkowo, ten artykuł będzie dla Ciebie bardzo pomocny! Oto 3 sposoby na to, jak możesz sprawić, że dziewczyna poczuje się wyjątkowo dzięki Twoim słowom

Bądź aktywnym czytelnikiem

Czytasz wiadomości dziewczyny, żeby dowiedzieć się o niej czegoś więcej i nawiązać z nią więź. Najlepszym sposobem na pokazanie, że interesujesz się dziewczyną, jest bycie aktywnym czytelnikiem. Gdy dziewczyna czyta Twoje wiadomości, chce zobaczyć dwie rzeczy:

  • Że traktujesz ją poważnie;
  • Interesujesz się tym, co mówi.

Bycie aktywnym czytelnikiem oznacza, że czytasz jej wiadomości z zamiarem przyswojenia sobie jej idei, a nie tylko pobieżnie je przeglądasz, aby przebrnąć przez lekturę bez przerywania lub wykrywania

Zadawaj pytania, by zbudować relację

Zadawanie pytań jest świetnym sposobem na budowanie raportu z dziewczyną i skłonienie jej do otwarcia się i pokazania swojej osobowości. Jest to również świetny sposób, aby pokazać, że jesteś autentycznie zainteresowany tym, co ona ma do powiedzenia. Dziewczyny uwielbiają mówić o sobie, więc będą chciały się otworzyć, gdy poczują, że mają więź ze słuchaczem.

Kluczem jest ciągłe zadawanie pytań, podtrzymywanie relacji i niedopuszczanie do tego, aby rozmowa się urwała. Rodzaje pytań, jakie należy zadawać dziewczynie, zależą od tego, o czym lubi rozmawiać.

Jeśli lubi rozmawiać o książkach lub filmach, możesz ją o to zapytać i sprawdzić, co o tym myśli. Jeśli lubi rozmawiać o swoich zainteresowaniach w szkole, zapytaj ją o jej zajęcia i sprawdź, czy uda Ci się ją skłonić do rozmowy o czymś bardziej interesującym. Jeśli jest osobą bardziej towarzyską, zapytaj ją o jej przyjaciół i inne kontakty towarzyskie. Im bardziej uda się ją skłonić do otwarcia się, tym lepiej.

Pokaż, że jesteś dobrym słuchaczem

Dziewczyny chcą mieć poczucie, że są wysłuchiwane i zauważane. Świetnym sposobem na pokazanie jej, że jesteś dobrym słuchaczem, jest robienie notatek, gdy mówi, lub podkreślanie interesujących Cię fragmentów jej wiadomości. Słuchaj! to taka prosta, a wbrew pozorom ważna rada jeżeli chcemy rozmawiać z kobietą lub po prostu interesują nas tematy do rozmowy z dziewczyną – jeżeli będziemy uważnie słuchać i obserwować, dziewczyna sama nam podsunie dobry temat do rozmowy i konwersacja pójdzie bardzo łatwo.

O czym pisać z dziewczyną, jeśli nie ma tematu

O czym pisać z dziewczyną, jeśli nie ma tematu?

Gdy z dziewczyną nie łączy Cię absolutnie nic, najlepszą rzeczą, o której możesz jej napisać, jest ona sama. Nie musisz mówić o rzeczach, które lubisz, ale o tym, co lubisz w niej samej. Możesz pisać o książkach, które lubi, filmach, które ogląda, muzyce, którą lubi i innych podobnych rzeczach. Możesz też spróbować pisać o swoim życiu, przenieść ją w realny świat i sprawić, by poczuła się jego częścią. Nie chcesz jednak pisać o sobie, żeby nie wyjść na dupka, więc postaraj się, żeby rozmowa była lekka i pozytywna. Jedyną rzeczą, której powinieneś unikać, jest rozmowa o czymś, o czym nie wiesz zbyt wiele.

O czym pisać z dziewczyną na messengerze (FB)?

Jeśli chcesz bardziej poznać dziewczynę lub jesteś nią zainteresowany na dłuższą metę, to świetną opcją pisania do niej jest messenger. Możecie pisać do siebie wiadomości o wszystkim, co Was interesuje. Możecie pisać o książkach, filmach, sporcie, muzyce itp. Możesz też pisać do niej wiadomości, które są bardziej osobiste i mówią o Twoim życiu, zainteresowaniach i przemyśleniach. Możesz również pisać do niej wiadomości, gdy masz trochę wolnego czasu i jesteś znudzony, lub gdy masz nagłą potrzebę porozmawiania z nią. W takich sytuacjach możesz wykorzystać pisanie jako sposób na odstresowanie się i po prostu lepiej ją poznać.

Jeżeli chcemy pisać z dziewczyną na fb możemy wybrać poważne tematy lub nudne tematy. Kobiety uwielbiają oba te warianty. Ty jedynie musisz pisać, do której grupy należy dziewczyna. Jeżeli rozmawiasz z nieznajomą dziewczyną i nie wiesz jak pisać, możesz się ją spytać czym się interesuje lub dokładnie opisać czym się zajmujesz.

O czym pisać z dziewczyną, która mi się podoba?

Jeśli jesteś zainteresowany dziewczyną, to najlepiej poprowadzić temat na nią samą. Możesz zapytać ją o zainteresowania, a nawet napisać jej jakiś komplement. Jednocześnie powinieneś unikać mówienia o swoich byłych, ponieważ to jest Twój aktualny problem, a nie jej. Możesz także spróbować lepiej ją poznać, rozmawiając o swoich zainteresowaniach i zadając jej pytania.

Jak napisać do dziewczyny? Podsumowanie

Pisanie z dziewczynami może być trudnym zadaniem, jednak pamiętaj – praktyka czyni mistrza. Im częśćiej będziesz pisać z kobietami, tym łatwiej będzie Ci to przychodzić i w końcu staniesz się w tym prawdziwym mistrzem. Dodatkowo nasze powyższe wskazówki na pewno Ci w tym pomogą.

Marcin

Marcin

Na co dzień analityk danych oraz pół-zawodowy piłkarz lokalnej drużyny. Natomiast w wolnym czasie tworzy blog o relacjach damsko-męskich oraz chętnie pomaga użytkownikom tej społeczności. Prywatnie fan wspinaczki górskiej oraz wykwintnego jedzenia.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Najlepsze portale randkowe
Logo
Enable registration in settings - general