Wady i zalety portali randkowych

Współczesne społeczeństwo coraz częściej sięga po portale i aplikacje randkowe. Wynika to z potrzeby wygody, braku czasu i wielu innych czynników. Choć ta metoda poznawania ludzi niesie za sobą wiele zalet, nie zawsze wygląda to tak kolorowo. Jakie są wady i zalety portali randkowych?

Natomiast jeżeli szukasz sprawdzonych stron, na których poznasz nowe osoby to koniecznie sprawdź zebrane przez nas najlepsze portale randkowe. Są to naprawdę ciekawe serwisy i na pewno będziesz z nich zadowolony.

Portale randkowe – zalety

Portale randkowe to popularne rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Dzięki nim jesteśmy w stanie w krótkim czasie poznać nowe osoby. Portale randkowe mają wiele zalet. Wymieniliśmy je poniżej.

Oszczędność czasu

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy zajęci. Rozdzielamy swój czas na pracę, samorozwój, a także spotkania z rodziną i znajomymi. Taki tryb życia nie sprzyja klasycznym randkom. Umawianie się przez internet pozwala zaoszczędzić sporo czasu i energii, zwiększając szansę na udane spotkanie.

Duży wybór partnerów

Znalezienie odpowiedniego partnera nie zawsze jest łatwe. Problem najczęściej polega na tym, by była to osoba, z którą dobrze się dogadujesz. Niektórzy odnajdują kogoś takiego wśród swoich znajomych, jednak szansa na to jest dość niska – przynajmniej statystycznie.

Co innego randki online – internet to wielkie jezioro, w którym pływają miliony rybek. Złowienie kogoś, kto będzie do Ciebie pasował, jest tu o wiele łatwiejsze.

zalety portali randkowych

Portale randkowe – wady

Portale randkowe mają dużo zalet, lecz niestety mają również wady. Warto o nich pamiętać podczas poruszania się na tego typu stronach. Wady portali randkowych wymieniliśmy poniżej.

Fotografia nie zawsze mówi prawdę

Zdjęcia, które widzisz w aplikacji randkowej, mogą być dalekie od tego, jak dana osoba wygląda w prawdziwym życiu. Ludzie mogą umieszczać stare fotografie lub wersje edytowane w programie graficznym. Nawet jeśli zdjęcia są prawdziwe i aktualne, nie możesz wywnioskować z nich mowy ciała ani maniery drugiej osoby.

Łatwo o przesadę

Aplikacje randkowe dają możliwość zaprezentowania najlepszej wersji siebie. Prawda jest jednak taka, że ​​nie zawsze nią jesteś – podobnie jak druga osoba. Czasem jesteś w lepszym nastroju, innym razem masz zły dzień. Trudno pokazać to w niezobowiązujących rozmowach przez internet. To, czy rzeczywiście do siebie pokazujecie, okaże się dopiero po spędzeniu wspólnego czasu na żywo.

Znasz już kilka kluczowych zalet i wad randkowania przez internet. Zacznij działać uzbrojony w tę wiedzę, a Twoje szanse na sukces wzrosną!

Marcin

Marcin

Na co dzień analityk danych oraz pół-zawodowy piłkarz lokalnej drużyny. Natomiast w wolnym czasie tworzy blog o relacjach damsko-męskich oraz chętnie pomaga użytkownikom tej społeczności. Prywatnie fan wspinaczki górskiej oraz wykwintnego jedzenia.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Najlepsze portale randkowe
Logo
Enable registration in settings - general